Mājas lapas izstrādes process

Mājas lapu izstrāde

Kods:

Projektu izstrādē izmantojam HTML5, CSS3 un JavaScript programmēšanas valodas. Tiek ņemti vērā arī modernākie programmēšanas pamatprincipi, lai kods būtu optimizēts un funkcionētu pēc iespējas vienlīdzīgāk uz visām modernajām ierīcēm.


Globālie standarti:

Izmantojot W3C pieņemtos standartus mājas lapu izveidē, mēs nodrošinam kvalitatīvu projektu izstrādi. Lai pārliecinātos, vai kods atbilst globāli izmantotajām mājas lapu vadlīnijām, mēs izmantojam arī W3C koda verifikatoru. Vairāk informācija par W3C.


Kvalitatīva apkalpošana:

Priekš mums neviens jautājums nav muļķīgs. Mēs saprotam, ka mūsdienu vidē ir ļoti daudz informācijas, kurai sekot līdzi, un tieši tāpēc mēs esam šeit, lai mājas lapas izveidi Jums padarītu pēc iespējas vieglāku. Ar lielāko prieku izskaidrosim katru ar Jūsu projekta saistīto niansi, kā arī ieteiksim labāko variantu, ja vēlēsieties kādu padomu!


Apmeklētāju analītika:

Uzņēmuma mājas lapa nav tikai digitāls buklets, kurš sniedz potenciālajiem klientiem aktuālāko informāciju. Izvēloties izveidot uzņēmumam mājas lapu, Jums ir iespēja arī apskatīt tieši kādu mērķauditoriju piesaista Jūsu pakalpojumi vai reklāmas kampaņa. Šim uzdevumam mēs izmantojam Google Analytics.


Responsīvais dizains:

Responsīvais dizains ir viena no populārākajām tehnoloģijām, kas ļauj mājas lapas saturu pielāgot mobilajām ierīcēm. Tas atvieglo mājas lapas izmantošanu, kā arī palīdz ietaupīt laiku, lai ļautu apmeklētājiem ātrāk nonākt pie svarīgākās informācijas. Lai izprastu, kā izmantojot responsīvo dizainu ir iespējams nodrošināt ērtāku mājas lapas lietošanu, iesakām apskatīt mūsu mājas lapu no kādas mobilās ierīces, kā piemēram planšetdatora vai mobilā telefona. (Lai pārliecinātos, ka mājas lapa ir ērta lietošanai ar mobilajām ierīcēm, iesakām izmantot Mobile-Friendly Test.)


SEO optimizācija:

Mēs piedāvājam standarta SEO optimizēšanu, jeb mājas lapas projektu izstrādāt balstoties uz Google izvirzītajām vadlīnijām. Nodrošinot mājas lapas ātrāku "uzkāpšanu" uz meklēšanas rezultātu pirmajām lapām.